Функціональна соковижималка Adler AD 4127 потужністю 1000 Вт із сучасного ряду з унікальним виглядом. Це дозволяє готувати соки з фруктів і овочів, так що допомагає забезпечити здоров'я споживачів. Фільтрація відбувається через дрібний фільтр з нержавіючої сталі, який утримує нерухомі елементи. Таким чином, до глечика надходить тільки сік, що містить більшість вітамінів. Завдяки запобіжному пристрою неможливо включити неправильно зібраний пристрій. Соковижималка AD 4127 дозволяє швидко приготувати велику кількість соку, що гарантується високою потужністю двигуна і 2-літровим глечиком. Для більшої зручності, елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.
Характеристика соковитискача Adler AD 4127:
2 рівня швидкості
Синє підсвічування ручки
Обертання: 15 000-18 000 об / хв
Пластикові частини можна мити в посудомийній машині.
Дуже великий отвір для цілих фруктів і овочів діаметром 75 мм.
Високоякісний фільтр з нержавіючої сталі
Ємність для м'якоті 2 л
Глечик для соку 1л
Усі компоненти, що контактують з їжею, не містять BPA.
Вбудований захисний вимикач
захист від перегріву
Стійка неслизька основа - присоски
щітка для чищення
Корпус з нержавіючої сталі
Довжина шнура живлення: 103 см
Колір шнура живлення: чорний
Розміри виробу: 32,5 см (глибина) х 22 см (ширина) х 38,7 см (висота)
Потужний професійний двигун для негайного віджиму соку
Номінальна потужність: 1000 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Колір: червоний
Розміри упаковки В/Ш/Г см: 33,5 х 22 х 40,7
Вага: 3,9 кг;
Вага брутто: 5 кг;
Гарантія 1 рік.
EAN 5903887809023
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 18000 об/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2 л |
| Объем резервуара для сока | 1 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |