

424,80 ₴
Ми пропонуємо Вам набір з 3 пластмасових дощечок, які відмінно впишуться в будь-яку кухню. Завдяки зручному контейнеру для зберігання, займають небагато місця. Матеріал дуже практичний, адже дощечки з пластика не розмокають і не залишають запахи, не розшаровуються і не зношуються так швидко як дерев'яні, а ще легко миються.
Матеріал: РР харчового пластика
Колір досток: синій,
Колір підставки: сірий
Розмір: 23,5 см * 20 см * 0,55 см
Розмір упакування см: 33 х 24 х 7,8
Вага кг: 0,92
* Цветовой тон продукта может отличаться от представленного на фото, это также зависит от настроек монитора вашего компьютера.
Магазин не несет ответственности за любые изменения, внесенные изготовителем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bohmann |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 235 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Материал | Пластик |
| Толщина | 55 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 200 мм |