Керамические жорна;
Деревянная коробка для збора кофе;
Ручка из дерева и металла;
Регулируемый помол.
Производитель: KingHoff (Польша)
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINGHoff |
| Страна производитель | Польша |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Тип привода | Ручной привод |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал жерновов | Керамика |