Електрочайник Liberton LEK-6813 2000 Вт
Електрочайник Liberton LEK-6813 2200 Вт здивуєв Вас своєю функціональністю і надійністю. Електрочайник Liberton LEK-6813 відмінно працює, без перебоїв, що позитивною характеристикою при виборі кухонної техніки. Варто відзначити, що електрочайник швидко нагріває воду, завдяки своїй великій потужності в 2000 Вт, так що ви можете буквально через пару хвилин вже насолоджуватися смачною кавою або чаєм.
Електрочайник Liberton LEK-6813 відмінним вибором, він зроблений з якісних матеріалів. Маючи в своєму наявності захист від перегріву, ви можете, не турбується про те, що з ним щось станеться. Тип нагрівального елементу даного пристрою дисковий. Потужність електроприладу може досягати 2000 Вт. Так що власник цього електрочайника може точно знати, що це гідний вибір.
Електрочайник Liberton LEK-6813 легко включається завдяки кнопці. Ви з легкістю можете переглядати, скільки рідини знаходиться всередині, завдяки індикатору рівня води, які знаходяться по обидва боки чайника. Чайник вільно крутиться на підставці, на 360 градусів. Також пристрій має з'ємний фільтр.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-6813:
Потужність Вт: 2000
Обсяг л: 1.7
Тип покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) нерж.сталь
Матеріал корпусу пластик
Колір: чорний з червоним
Фільтр від накипу знімний
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення внутрішня LED-підсвітка
Автоматичне відключення при закипання
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 22х15,8х22,2
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 19,5x17x21
Вага нетто, кг: 0,76
Вага брутто, кг: 0,91
Відсік для шнура в підставці
Контактна група ТМ: Fada
Гарантія 1 рік.
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.76 кг |
| Высота | 222 мм |
| Глубина | 158 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | черный, красный |