Електрочайник LIBERTON LEK-6814
Електрочайник Liberton LEK-6814 - модель з посиленою безпекою. Кожен робочий процес, який вона втілює, відрізняється високим показником успіху з дотриманням всіх норм безпеки. Так модель автоматично відключається під час закіпання. Вона не дозволяє включити її без води. Чайник має захист від перегріву, за рахунок якої зможе працювати на вас тривалий час без перерв.
Електричний чайник Liberton LEK-6814 буде актуальним для тих, хто любить порядок. Він має у своєму розпорядженні відсік для шнура, який знаходиться в підставці. Люди педантичного ладу зможуть оцінити це, адже тепер шнур має власний місцем зберігання. Чайник забезпечений двостороннім індикатором рівня води і фільтром від накипу, який можна знімати. Потужність 2000 Вт, а обсяг - два літри. Працює модель від дискового нагрівального елементу, який знаходиться під пластиковим корпусом.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-6814:
Потужність Вт: 2000
Обсяг л: 1,7
Тип / покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) / нерж.сталь
Матеріал корпусу пластик
Колір: білий + блакитний
Фільтр від накипу
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360 °
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 22х15,8х22,2
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 19,5х17х21
Вага нетто, кг: 0.75
Вага брутто, кг: 1,01
Відсік для шнура в підставці
Гарантія 1 рік.
Виробник: Liberton (Німеччина)
Країна виробник: Китай
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 158 мм |
| Ширина | 222 мм |