Сучасний електрочайник Liberton LEK-6815 - одна з найкращих пропозицій у своєму класі, що характеризується зручним поєднанням невисокої вартості та високої якості монтажу. Чайник володіє всіма корисними функціями і відмінними робочими характеристиками, що робить його не тільки корисною технікою, але і практично незамінним на кухні. Матеріал корпусу - пластик. Практично всю увагу привертає привабливий дизайн пристрою, виконаного в білому кольорі. Електрочайник має невелику вагу 0,77 кг і відносно скромні розміри 206х148х242 мм. Серед усіх особливостей даної моделі можна виділити високу потужність - 2000 Вт і великий об'єм - 1,7 літра. Такий чайник відмінно справляється з підігрівом води навіть для великої родини, а в офісі прилад стане в нагоді, оскільки вразить плавністю роботи та швидким нагріванням води. Окремо варто відзначити функціональність чайника. Як і багато сучасних моделей, він оснащений функцією автоматичного відключення, захистом від перегріву і надійною кришкою з замком. Вапняний фільтр. Все це робить цю модель надійним і потужним кухонним приладдям.
Обсяг 1,7 л
Потужність: 2000 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Нагрівальний елемент, матеріал: диск з нержавіючої сталі
Показник роботи: є
Відкриття кришки: ручне
Шкала рівня води: є
Захист від перегріву: є
Захист від сухого старту: так
Автовимкнення: Так
Вага нетто, кг: 0.77
Маса брутто, кг: 1
Розмір виробу, см: 20,6 х 14,8 х 24,2 см
Розмір упаковки, см: 20 х 17,4 х 22,5 см
Колір: білий - чорний
Виробник: Liberton (Німеччина)
Країна виробник: Китай
Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.77 кг |
| Высота | 206 мм |
| Глубина | 148 мм |
| Ширина | 242 мм |