Яскравий стильний електричний водонагрівач Liberton Lek-68016 підійде для будь-якої кухні. Модель оснащена широкою ручкою для надійного утримання чайника, її обсяг дозволяє тримати його двома руками. Ручка пластикова, як і ковпачок. Чайник виготовлений з міцного загартованого скла, завдяки своїй прозорості, що дозволяє контролювати процес кипіння. З одного боку є шкали з відмітками рівня води. Ніс зроблений зі скла, наливає воду в будь-яку ємність. Підставка для чайника дозволяє повертати прилад на 360 градусів.
Модель має потужність 2000 Вт.
Її обсяг становить 1,7 літра.
Має захист від перегріву.
Нагрівальним елементом є диск.
Матеріал корпусу: скло + нержавіюча сталь
Нагрівальний елемент, матеріал: диск з нержавіючої сталі
Індикатор роботи: є
Світлодіодне підсвічування: є
Відкриття кришки: ручне
Шкала рівня води: є
Захист від перегріву: є
Захист від запуску без води: є
Автоматичне відключення: Так
Вага нетто, кг: 1.00
Вага брутто, кг: 1.30
Розмір виробу, см: 21,2 х 15,2 х 24 см
Розмір упаковки, см: 21,5х17,5х22,3 см
Відсік для шнура у підставці
Колір: прозорий + чорний
Виробник: Liberton (Німеччина)
Країна виробник: Китай
Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
Магазин не несет ответственности за любые изменения, внесенные изготовителем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 212 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |