4 364,25 ₴
3 796,90 ₴
Висока якість звуку
Bluetooth 4.2
Потужний підсилювач з DSP
Підтримує функцію TWS (True Wireless Stereo) - об'єднання двох однакових пристроїв (стерео)
Водонепроникність - IPX 6
Потужність: 20 Вт (2 x 10 Вт)
Гучномовець: 2x діаметром 57 мм, пасивний передавач
Літій-іонний акумулятор: 6600 мАг
Час відтворення: 8 годин при гучності 70%.
FM радіо з цифровим тюнером
Аналоговий вхід AUX IN: 3,5 мм
Відтворення з USB (до 32 Гб)
Підтримка форматів: MP3, WMA, APE, FLAC
Режим еквалайзера - стандартний, бас, високі частоти
Вбудований мікрофон Hands-free - використовуйте вбудований мікрофон, щоб телефонувати вголос і без рук
Відтворення музики з карти micro SD
Карта пам'яті SD до 32 Гб
Номінальна напруга: DC 5V, 1A Акумулятор: 3,7 В, 6600 мАг
Розміри: 220 x 102 x 102 мм
Вага 1,15 кг
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Чехия |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | FM-приемник |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота | 102 мм |
| Глубина | 102 мм |
| Ширина | 220 мм |