1 707,75 ₴
1 485,74 ₴
Метеостанція ECG MS 300 White
Прогноз погоди на один день
Температура/вологість у приміщенні та на вулиці
Кольоровий світлодіодний дисплей
Синхронізований годинник.
Погода вас не здивує.
Ви хочете відслідковувати поточну погоду? Досягайте до практичної метеостанції, яка дозволить вам інформувати про температуру на відкритому повітрі. Однак біла метеостанція ECG MS 300 може зробити набагато більше. 6 Кнопки функцій (SNZ, режим, сигнал тривоги, вгору, вниз, СН), розміщені на задній частині, використовуються для зручного керування ним. Налаштування пристрою відображається на кольоровому дисплеї. Світлодіодне освітлення працює під час живлення від джерела. ECG -метеостанція прогнозує погоду ще на 24 години в 4 режимах із сонячними, частково хмарними, хмарними та опадами. Ви завжди будете знати, коли упакувати парасольку або не забувати сонцезахисні окуляри вдома. Він показує як внутрішню, так і зовнішню температуру та вологість. Це навіть вказує на свердловину в кімнаті (сухий, комфорт, волога) відповідно до ікон обличчя.
Багато додаткових функцій.
Окрім звичайної інформації про температуру та погоду, метеостанція ECG MS 300 також працює як годинник (показує години, хвилини, секунди), будильник або календар. У разі годин ви можете встановити формат 12 або 24 -години відповідно до уподобань. Ви також можете використовувати тривогу, де метеостанція також має 5 -хвилинний внесок. Дисплей також містить інформацію про дату. Бонус - це показ місячної фази. На додаток до самої метеостанції, пакет також включає датчик (водонепроникний IPX4), який можна вивіти на стіні. Обидва пристрої можуть спілкуватися бездротово до 30 метрів.
24 год прогнозу погоди
Сигнал -керуючий годинник
Прогноз погоди з використанням 4 держав: сонячні, частково хмарні, хмарні, опади
РК -дисплей
Час відображення: години, хвилини, секунди
Необов’язковий режим: 12/24 години
Необов’язковий вигляд ступеня: ° C та ° F
Показ внутрішньої температури, роздільна здатність: 0,1 ° C,
діапазон: 0–50 ° C; Зовнішній: -40 ° C ~ 60 ° C
Переглянути вологість на відкритому повітрі, роздільна здатність: 1%,
діапазон: 20% - 95%
Зовнішня температура бездротово: до 3 каналів
Вказівка на тенденцію температури в приміщенні та на відкритому повітрі
Показання теплової свердловини на трьох рівнях
3 канали зовнішніх бездротових датчиків.
Кнопки:
Функція одного будильника
Функція внеску на 5 хвилин
Часовий пояс: +/- 12 годин
8 фаз місяця
Функція DST
Метеостанція:
Джерело живлення: DC 4.5V - 3 x 1,5 В / ААА Батареї (не включені)
Адаптер FD35VD-5-150 (включений)
Вхід: 230-240 V ~ 50 Гц, 40 Ма
Вихід: 5 в постійному струмі - 0,15 А, 0,75 Вт
Датчик (MS 3000):
SH-перемикач
вибору сенсорного каналу (1-3)
Монтажний отвір для стін - дозволяє повісити на стіну бездротовий датчик
Потужність: DC 3V - 2 x 1,5 В / АА Батареї (не включені)
Радіо частота: 433,92 МГц
Діапазон бездротових передач: Макс 30 м
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Чехия |
| Измерение влажности внутри помещения | Да |
| Измерение влажности вне помещения | Да |
| Измерение температуры внутри помещения | Да |
| Измерение температуры вне помещения | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Внешний датчик | беспроводной |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип метеостанции | домашняя метеостанция |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Будильник | Да |
| Часы | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Крепление на стену | Да |
| Количество датчиков в комплекте | 1 шт |
| Лунный календарь | Да |
| Прогноз погоды | Да |
| Радио | Нет |
| Радиус приема сигнала датчика | 30 м |
| Тип дисплея | Символьный |
| Тип питания | Батарейки |
| Функция календаря | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Ширина | 120 мм |