Насолоджуйтесь своєю відпусткою, подорожжю на човні чи кемпінгу з музикою з улюбленого радіо завдяки цьому практичному портативному настільному MP3-радіо ECG R 300 U, елегантного білого кольору. Простий дизайн, легкий і з великим радіусом дії, це настільне MP3 радіо ECG R 300 U незабаром стане вашим вірним супутником у пригодах. Окрім функції радіо, він також має цифровий годинник із будильником, тож ви можете розраховувати на те, що він будитиме вас щоранку у потрібний час. Цей портативний настільний MP3-радіопристрій ECG R 300 U також може стати гарним подарунком для тих, хто любить природу та подорожі.
USB-вхід
Відтворення MP3 з SD-картки
PLL FM-тюнер із цифровим налаштуванням
Вхід AUX 3,5 мм для MP3-плеєра/телефону
Цифровий годинник / будильник / годинник та дата
Подвійний сигнал будильника
РК-дисплей з підсвічуванням
Яскравість дисплея, що регулюється.
Аудіовихід 2 x 3 Вт
Живлення: адаптер змінного струму / 4 батареї типу AAA
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | AAA |
| Цвет корпуса | Белый |
| Особенности | Выход на наушники, USB-разъем, Дисплей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 156 мм |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |