Задовольніть свій авантюрний дух цим сучасним портативним радіо традиційного та практичного дизайну, молодіжного синього кольору. Це портативне радіо має цифровий FM-тюнер, який підтримує понад 50 збережених станцій, має вхід USB і підтримує карти SD і micro SD, тож ви також можете відтворювати улюблену збережену музику через нього. Міцний акумулятор дозволить вам насолоджуватися музикою кілька годин. І, нарешті, якщо ви вирішили купити його комусь на подарунок, будьте впевнені, що зробили правильний крок.
Цифровий FM-тюнер
50 запам'ятованих станцій
Діапазон частот 87,5-108 MHz
USB / SD / micro SD
Вхід адаптера
Літій-іонний акумулятор ємністю 400 мАг
USB кабель
Телескопічна антена
Вихід для навушників
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Синий |
| Особенности | Выход на наушники, USB-разъем, Дисплей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 116 г |
| Высота | 67 мм |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |