1 518 ₴
1 320,66 ₴
Кавоварка для фільтрованої кави
Ідеально підходить для одночасного приготування 10 чашок кави.
Резервуар для води об'ємом 1,25 л
Знімний постійний нейлоновий фільтр, що миється.
Можливість приготування чаю
Функція підтримки температури
Функція «Anti-drip» – перешкоджає стіканню крапель напою при знятті скляного глека
Індикатор рівня води
Вимикач зі світлодіодним індикатором
Захист від перегріву
Скляний глечик з практичною кришкою, що закривається
Термоізольована ручка глека
Знімна воронка для спрощення догляду
Нековзні ніжки
Аксесуари: мірна ложка для кави
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Номінальна споживана потужність: 750 Вт
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 1.25 л |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 750 |