Електродуховка Liberton LEO-354 Black виконана в оригінальному колірному рішенні, привабливому для споживача стильному дизайні, при цьому має хороший набір функцій й відмінні робочі характеристики. Liberton LEO-354 Black стане чудовим помічником в будь-якому будинку, адже з її допомогою можна швидко розігріти їжу, розморозити або приготувати продукти. Використовуючи механічне управління, досить легко вибрати один з режимів потужності, максимальне значення якої відповідає 1300 Вт. Крім цього, Liberton LEO-354 Black не викличе складнощів у догляді.
Управління: механічне;
Потужність Вт 1300;
Колір (фасад / корпус): чорний;
Обсяг л: 35;
Кількість рівнів нагріву: 3;
Максимальна температура ° C: до 240, регулюється;
Покриття внутрішньої камери: цинкове;
Кількість стікол в двері: 1;
Інше: решітка для гриля та деко в комплекті;
Розміри вироби (ДхШхВ), см: 33 х 48 х 36,6
Розміри упаковки (ДхШхВ), см: 56 х 38 х 37
Вага нетто кг: 6,15
Вага брутто кг: 7,15
Гарантія 1 рік.
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Максимальная мощность печи | 1300 Вт |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее освещение | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 240 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.15 кг |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 366 мм |
| Ширина | 480 мм |