Сушіння для овочів і фруктів Liberton готує продукти, які можна швидко і ефективно висушити, зберігаючи всі вітаміни і мінерали. Сушарка для овочів і фруктів дає незаперечну перевагу перед сушінням на відкритому повітрі за допомогою сонця, тому що в продукти не потрапляють комахи і пил. Пристрій виготовлено з якісних матеріалів за запатентованими та перевіреними технологіями, матеріали, що використовуються у виробництві, відповідають стандартам харчового використання.
Потужність пристрою: 520 Вт;
контроль температури: 40-70 °С;
сушіння грибів, ягід, фруктів, овочів, трав і сушених продуктів;
круглий піддон;
кількість піддонів - 7 шт.;
піддон для пастили – 2 шт.
матеріал піддону - харчовий пластик;
механічне управління;
висота одного шару (піддону) - 5 см;
допустиме навантаження на 1 піддон - 0,75 кг;
об'єм сушіння ~ 21 л;
регульована висота піддону;
Захист від перегріву;
діаметр лотка - 31,5 см;
нековзні ніжки;
вага виробу - 3,2 кг;
вага в упаковці - 3,8 кг;
контроль якості збірки на виробництві;
навчання українською мовою;
розміри сушіння ШхВхГ: - 33,5 х 32 х 31 см;
Розміри упаковки ШхВхГ: 34 х 34 х 32,5 см.
Гарантія 1 рік.
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Вид секций | сетка |
| Высота секций | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр секций | 31 мм |
| Количество секций | 7 |
| Объем | 21 л |
| Потребляемая мощность | 520 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Количество режимов работы | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Нет |
| Термостат | Да |