Настільна плита Esperanza EKH001K потужністю 1000 Вт оснащена ТЕНом із термозахистом від перегріву.
За допомогою 5 рівнів регулювання температури ви зможете вибрати правильну температуру для приготування страви. Поверхня плити дуже легко миється.
Esperanza EKH001K Ідеально підходить для місць, де немає газу.
Виробник: Esperanza
Країна реєстрації товарного знаку: Польща
Країна виробник: Китай
Тип продукту: Настільна електрична плита
Модель: EKH001K
Тип керування: поворотний перемикач
Кількість пальників: 1 шт.
Діаметр пальника: 15,5 см
Потужність: 1кВт
Нагрівальний елемент: спіраль
Функції та характеристики поверхні: 5 рівнів регулювання температури
Комплектація: натискна пластина, інструкція, гарантійний талон.
Розміри (ВхШхВ): 6 х 21 х 21 см
Розміри упаковки (В х В): 10 х 26 х 26 см
Вага: 0,81 кг
Вага упаковки: 1,2 кг
Чорний колір
EAN: 5901299917428
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.81 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |