Індукційна плита Liberton LIC-2054 допоможе вам без зусиль готувати та розігрівати їжу, де б ви не були, вам потрібен лише доступ до електричної розетки. Індукційна плита Liberton LIC-2054 проста у використанні, завдяки індукційній технології нагрівається всього за кілька секунд і заощаджує енергію завдяки зменшеним втратам тепла.
Індукційна плита Liberton LIC-2054 займає дуже мало місця, тому ви завжди можете взяти її з собою на відпочинок чи на дачу та насолоджуватися смачними домашніми стравами. Велика склокерамічна поверхня забезпечує чистоту плити. Десять режимів приготування роблять індукційну плиту Liberton LIC-2054 ще більш зручною та функціональною, а функція автоматичного відключення при відсутності посуду робить її безпечнішою.
Мінімальні втрати тепла
Світлодіодний дисплей
8 різних температурних режимів (80-240°C)
8 рівнів потужності
таймер
сенсорне управління
Захист від перегріву та перенапруги
максимальна вхідна потужність 2000 Вт
Розмір: ВxШxГ 290 x 370 x 40 мм
Розмір в упакуванні: ВxШxГ32,5х7,5х43,2 см
Вага: 2,30 кг
Ван в упакуванні: 2,5 кг
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 40 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество режимов работы | 8 |
| Возможность встраивания | Да |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Количество индукционных конфорок | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |