Індукційна плита Liberton LIC-2052 допоможе вам без зусиль готувати та розігрівати їжу, де б ви не були, вам потрібен лише доступ до електричної розетки. Індукційна плита Liberton LIC-2052 проста у використанні, завдяки індукційній технології нагрівається всього за кілька секунд і заощаджує енергію завдяки зменшеним втратам тепла.
Індукційна плита Liberton LIC-2052 займає дуже мало місця, тому ви завжди можете взяти її з собою на відпочинок чи на дачу та насолоджуватися смачними домашніми стравами. Велика склокерамічна поверхня забезпечує чистоту плити. Десять режимів приготування роблять індукційну плиту Liberton LIC-2052 ще більш зручною та функціональною, а функція автоматичного відключення при відсутності посуду робить її безпечнішою.
Мінімальні втрати тепла
Світлодіодний дисплей
8 різних температурних режимів (80-240°C)
8 рівнів потужності
таймер
сенсорне управління
Захист від перегріву та перенапруги
максимальна вхідна потужність 2000 Вт
Розмір пластини: ВxШxГ 280 x 370 x 74 мм
Вага: 2,10 кг
* Колірний тон продукту може відрізнятися від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп’ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Вид плиты | Настольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Высота | 74 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Количество режимов работы | 8 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Количество индукционных конфорок | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |