
4 111,25 ₴
3 576,79 ₴
Вентилятор ECG FS 40 N потужністю 50 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє його розміщувати на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Маючи обертову робочу поверхню, вентилятор розширить охоплення більшої площі. Вентилятор ECG FS 40 N має лопаті з діаметром 40 см, що збільшує робочу поверхню. Три швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. За допомогою регулювання висоти на підставці ви зможете адаптовати до індивідуальних потреб. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
Матеріал: сталь
Діаметр 40 см
3 режими настройки швидкості: НИЗЬКА / СЕРЕДНЯ / ВИСОКА
3 режими роботи: ПРИРОДНИЙ / НІЧНИЙ / СТАНДАРТНИЙ
Кнопочна панель управління зі світлодіодним індикатором
Регульований кут нахилу
Функція коливання повітряного потоку
Регульована висота
Кожух крильчатки
Дуже тиха робота
Дуже стабільна, кругла підставка
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50 Гц
Номінальна споживана потужність: 50 Вт
Рівень шуму: 64,3 дБ
Діаметр вентилятора: 40 см
Довжина шнура живлення: 180 см
Розміри упаковки ШхГхВ: 46,8 х 17,5 х 61 см
Вага: 8,8 кг
Гарантія 2 роки
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр лопастей | 400 мм |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулировка высоты | Да |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Таймер | Нет |
| Функция поворота | Да |