
1 201,75 ₴
1 045,52 ₴
Вентилятор ECG FT 30a потужністю 40 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє його розміщувати на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Вентилятор ECG FT 30a має лопаті з діаметром 30 см. Дві швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. Є можливість включити режим маятник, поворотні рухи вентилятора на 90 градусів. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
3 рівня подачі повітря;
Рухлива робоча частина;
Регулювання вертикального нахилу;
Діаметр лопатки вентилятора: 300 мм;
Діаметр робоча частина: мм;
Висота: 490 мм;
Максимальна швидкість повітря: м / с;
Довжина шнура живлення: 1,6 м;
Рівень шуму: 61 Дб;
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Номінальна потужність: 40 Вт;
Розмір Г/Ш/В см: 22,5 х 35 х 49;
Розмір в упаковці Г/Ш/В см: 17,5 х 37 х 34,5;
Вага: 1,7 кг.
Вага в упакуванні: 2 кг.
Гарантія 1 рік;
EAN:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр лопастей | 300 мм |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Угол поворота | 90 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Регулировка высоты | Нет |
| Уровень шума | 61 дБ |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |