Silver Crest SKMS 150 A1 black - це високоякісна кавомолка, яка ідеально поєднує в собі функціональність, ефективність, надійність і компактність. Ця модель має стильний, ергономічний дизайн, чудово виглядає на будь-якій кухонній поверхні, не займає багато місця та допомагає швидко та якісно подрібнити кавові зерна, крупи та різноманітні спеції. Прозора кришка дозволяє спостерігати за процесом подрібнення. Ця кавомолка працює в імпульсному режимі, що дозволяє регулювати ступінь помелу. Ця модель проста, зручна та ефективна у використанні.
Завдяки потужності 150 Вт кавомолка Silver Crest SKMS 150 A1 black без зусиль подрібнює навіть найтвердіші кавові зерна. Це дозволить отримати рівномірне, якісне подрібнення. Вантажопідйомність зерна 70 грам. Ножі виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі і витримують інтенсивні навантаження тривалий час, не втрачаючи гостроти та функціональності. Корпус виготовлений із пластику. Експлуатаційна безпека забезпечує захисне блокування від включення без кришки та захист від перегріву.
корпус - пластиковий;
можливість імпульсного (ударного) подрібнення;
місткість - 70 г;
крильчасті ножі з нержавіючої сталі;
швидкість подрібнення 115 г/хв;
прозора кришка;
захист від роботи без кришки;
гумові ковзаючі ніжки;
потужність: 150 Вт;
напруга: 220-240В;
частота: 50/60 гц.
довжина кабелю: 85 см
Габаритні розміри: 106 Ш х 106 х Г 204 мм
Вага: 850 гр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем емкости для молотого кофе | 70 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Высота | 204 мм |
| Глубина | 106 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |