Liberton LEO-551 – сучасна потужна та функціональна електродуховка, яка допоможе легко, комфортно та безпечно готувати справжні кулінарні шедеври в домашніх умовах. Вона має високу потужність – 1500 Вт, що дозволить їй швидко нагріватися та ефективно та рівномірно готувати страви. Три режими приготування (верхній, нижній і верхній і нижній нагрівання одночасно) допоможуть підібрати оптимальні умови для запікання м'яса, випічки здоби, приготування запіканок, овочів та багато іншого. Завдяки грилю м'ясо стане зіркою вашої вечері або обіду, воно буде соковитим і ніжним з ароматною хрусткою скоринкою зверху.
Управління – механічне, просте та зрозуміле при першому ж знайомстві. Ви легко налаштуєте роботу духовки: виберіть режим нагрівання, встановіть температуру і при необхідності таймер.
Електрична плита Liberton LEO-551 має термостат, який допоможе вам легко контролювати процеси приготування. Він встановлюється в межах до 320 градусів за Цельсієм. Яка б не була страва, термостат подбає про її правильне і якісне приготування.
Займатися своїми справами та не турбуватися, що пропустіть момент відключення плити допоможе таймер. Він встановлюється на 90 хвилин. Звуковий сигнал повідомить користувачів про закінчення приготування.
Комплектується електродуховка прямокутним листом, а також гратами-гриль.
Потужність: 1500 Вт
Об'єм: 55 л
Управління: механічною
Таймер: 90 хв, зі звуковим сигналом
Режими нагріву, кількість: 3
Макс. температура нагріву: 320 °C
Конвекція
Внутрішнє підсвічування
Покриття внутрішньої камери: цинкове
Кількість стекол у дверях: 1
Колір чорний
Комплектація: решітка для дека, прямокутне і кругле деко, рожен
Термостат
Термоізольований корпус
Вага нетто: 11,6 кг
Вага брутто: 12,8 кг
Розмір: 34x59x49 см
Розмір упаковки: 37,5x62x49,5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гриль | Да |
| Максимальная мощность печи | 1500 Вт |
| Объем | 55 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная температура нагрева | 320 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.34 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время установки таймера | 90 |