Liberton LEO-352 – сучасна потужна та функціональна електроплита, яка допоможе легко, комфортно та безпечно готувати справжні кулінарні шедеври в домашніх умовах. Вона має високу потужність – 1300 Вт, що дозволить їй швидко нагріватися та ефективно та рівномірно готувати страви. Три режими приготування (верхній, нижній і верхній і нижній нагрівання одночасно) допоможуть підібрати оптимальні умови для запікання м'яса, випічки здоби, приготування запіканок, овочів та багато іншого. Завдяки грилю м'ясо стане зіркою вашої вечері або обіду, воно буде соковитим і ніжним з ароматною хрусткою скоринкою зверху.
Управління – механічне, просте та зрозуміле при першому ж знайомстві. Ви легко налаштуєте роботу плити: виберіть режим нагрівання, встановіть температуру і при необхідності таймер.
Електрична плита Liberton LEO-352 має термостат, який допоможе вам легко контролювати процеси приготування. Він встановлюється в межах від 40 до 240 градусів за Цельсієм. Яка б не була страва, термостат подбає про її правильне і якісне приготування.
Займатися своїми справами та не турбуватися, що пропустіть момент відключення плити допоможе таймер. Він встановлюється на 90 хвилин. Звуковий сигнал повідомить користувачів про закінчення приготування.
Дана модель невибаглива у догляді та обслуговуванні. Завдяки емалі легкого очищення і механізму легкого знімання дверцят ви без особливих зусиль відмиєте поверхні після приготування. Ця процедура не забере у вас багато сил та часу.
Комплектується електродуховка прямокутним листом, а також гратами-гриль.
Потужність: 1300 Вт
Об'єм: 35 л
Управління: механічною
Таймер: 90 хв, зі звуковим сигналом
Режими нагріву, кількість: 3
Макс. температура нагріву: 240 °C
Конвекція: ні
Внутрішнє підсвічування: ні
Покриття внутрішньої камери: цинкове
Кількість стекол у дверях: 1
Колір: сріблястий
Комплектація: решітка для листа, прямокутний лист,
Термостат,
Термоізольований корпус
Вага нетто: 6,34 кг
Вага брутто: 7,35 кг
Розмір: 48x35, 6x30 см
Розмір упаковки: 52,5x38x34,7 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гриль | Да |
| Максимальная мощность печи | 1300 Вт |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Максимальная температура нагрева | 240 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.34 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время установки таймера | 90 |