Електродуховка Castle CPE-60R 60 л
Стильний дизайн електродуховки Castle CPE-60R неймовірно універсальний і привабливий зовнішній вигляд зачаровує з першого погляду. Лаконічність і відсутність зайвого роблять її дійсно елегантної. Темний дизайн практичний і відрізняється стильністю. Ви позбавите себе від зайвого клопоту з очищення, які притаманні моделям у світлій колірній гамі.
Середній обсяг Castle CPE-60R відрізняється середнім об'ємом - 60 літрів. Цього простору досить для створення великих кулінарних шедеврів. Внутрішня поверхня духовки зроблена з нержавіючої сталі.
Ергономіка в усьому. Зручність експлуатації - головний пріоритет цієї моделі. Тому вона має просту і зрозумілу систему управління на поворотних важелях. Внутрішній простір відмінно висвітлюється підсвічуванням. Звуковий сигнал інформує про закінчення заданого часу, що визначається режимами роботи або таймером. Функція автовідключення сприяє меншій витраті часу на контроль і відсутності переживань про те, що не вимкнув прилад.
Режими роботи. В цій техніці їх 3. З їх допомогою ви можете приготувати рибу, м'ясо, випічку, піцу і багато інших страв.
Додаткова комплектація. Купуючи цю електричну піч, разом з нею ви отримуєте зручні грати для гриля, деко кругле та деко квадратне. Всі ці пристосування легко зберігаються всередині, коли техніка знаходиться в неактивному стані.
Характеристика електродуховки Castle CPE-60R:
Потужність – 1800 Вт;
об'єм ~ 60 л;
2 тени (нижній - закритого типу);
конвекція;
дверцята - подвійне термостійке скло;
внутрішнє підсвічування;
механічне керування (приховані регулятори);
таймер (до 90 хв);
звуковий сигнал;
плавний терморегулятор (мах 300℃);
в комплекті - 2 протвіні, грати-гриль;
внутрішня камера – емальоване покриття;
ручки для перенесення на корпусі;
інструкція українською;
колір корпусу – чорний з червоним;
країна виробництва – Туреччина;
гарантія 1 рік.
Розміри:
Габарити духовки зовнішні ШхГхВ: 65 х 51 х 41,8 см;
Розміри внутрішньої камери (до верхнього тену) ШхГхВ: х х см;
Розміри протвиней: круглий - діаметр - 40 см, висота - см, квадратний - х см.
Розмір упакування см: 66,5 х 53 х 43,5
Вага кг:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Castle |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Максимальная мощность печи | 1800 Вт |
| Объем | 60 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество противней в комплекте | 2 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Максимальная температура нагрева | 300 град. |
| Максимальное время установки таймера | 90 мин |
| Двойное стекло дверцы | Да |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 418 мм |
| Ширина | 650 мм |