1 309,80 ₴
1 152,62 ₴
Ідеальний контейнер для хліба Bohmann BH 02-546 - відмінний спосіб зберегти хліб і цікавий спосіб надати стиль вашої кухні. Виконана хлібниця Bohmann BH 02-546 з пофарбований в чорний колір нержавіючої сталі, а верх, виконані з дерева.
Хороший буханець свіжого хліба є одним з основних продуктів на більшості кухонь. Це сумно, коли хліб раптово застаріє раніше, ніж потрібно, перетворюючи цю їжу, що задовольняє смак, в шматок сухарика. В цьому випадку допоможе хлібниця Bohmann BH 02-546, в ній хліб не так швидко буде засихати.
Зберігання хліба залежить від температури та вологості. Краще зберігати хліб при кімнатній температурі в темному і повітронепроникній коробці. Для цієї мети була створена традиційна хлібна коробка Bohmann BH 02-546.
Виготовлена з нержавіючої сталі;
Кришки з дерева;
Тип кришки: відкидні;
Колір: чорний;
Розмір Г/Ш/В см: 21,5 х 35,5 х 29;
Розмір внутрішній Г/Ш/В см: х х ;
Розмір упаковування Г/Ш/В см: х х ;
Вага кг: ;
Вага в упакованні кг: .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bohmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляционные отверстия | Да |
| Высота | 29 см |
| Длина | 35.5 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Дерево |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 21.5 см |