1 935,75 ₴
1 684,10 ₴
Сковорода чугунна з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. У ній можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, піцу, випічку, овочі тощо. Завдяки сучасним матеріалам жаровні швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин у готовому блюді. Їжа не пристає до дна виробу, тому його легко доглядати.
Сковорода із чавуну зі зливальним носиком "OMS Collection" - незамінна класика на кухні. Чавун - один з кращих матеріалів для приготування їжі, що має особливу властивість: рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні і рідина всередині такої сковороди зберігається в необхідній кількості. Такий посуд ідеальний для страв на повільному вогні. Цю сковороду можна використовувати для зберігання та маринування їжі, первинної обсмажування, пасування їжі, тушіння. Виріб легко миється в посудомийній машині, сильні забруднення видаляються за допомогою замочування.
Чавун вважаються одними з найкращих та найбільш універсальних матеріалів для виготовлення кухонного посуду.
- без втрати вітамінів та мінералів при готуванні їжі;
- підходить для використання в духовках та на всіх типах плит/варильних поверхнях.
Виробник: O.M.S.
Колір: Чорний (Black)
Країна виробництва: Туреччина
Матеріал: чавун
Кришка: ні
Ручки: чавун (ціліснолиті)
Розмір, см: 27 х 4
Об'єм, л: 1,8
Товщина стінок, мм: 3,5
Вага, кг: 2,27
Вага з упаковкою, кг: 2,50
Кількість предметів: 1
Тип плити: всі, включаючи індукційну
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 27 (см) |
| Высота стенок | 4 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Чугун |
| Материал ручек | Чугун |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2.27 кг |
| Использование в духовке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Сливной носик | Да |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина стенки | 3.5 мм |