1 704,35 ₴
1 482,78 ₴
Здорова форма для випічки з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. У ньому можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, піцу, випічку, овочі тощо. Завдяки сучасним матеріалам форма OMS 3213-Grey швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин у готовій страві. Їжа не пристає до дна виробу, тому його легко доглядати.
Розмір: 35х27х7 см;
Об'єм: 5 літрів.
Товщина стінок: 4 мм;
Колір: сірий
Вага, кг: 1,81
Вага з упаковкою, кг: 1,99
Кількість предметів: 1
Тип плити: всі, крім індукції
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Высота стенок | 70 мм |
| Длина | 350 мм |
| Общий объем формы | 5000 мл |
| Цвет | Серый |
| Конструкция формы | Цельная |
| Материал | Алюминий |
| Назначение формы | Для мяса, Для птицы, Для рыбы, Для пирога |
| Состояние | Новое |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Тип формы | Прямоугольная |
| Толщина материала | 4 мм |
| Ширина | 270 мм |