679,88 ₴
591,50 ₴
Френч-пресс Sara створений для любителів кави. Завдяки каркасу з нержавіючої сталі, бамбуковій кришці і скляному контейнеру Sara стане вашим улюбленим інструментом для всіх ваших потреб в фільтрованому кави і трав'яному чаї. З варіантом 600 мл буде приємно приготувати каву з Sara.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Френч-пресс
Форма: Циліндр
Матеріал: Бамбук, скло, нерж. сталь
Розміри (ДхШхВ): 9 х 14,5 х 18,5
Обсяг, мл: 600
Кількість предметів: 1
Вага, кг: 0,46
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Материал | Стекло |
| Объем | 600 мл |
| Пресс-фильтр | Есть |
| Тип посуды | Френч-пресс |
| Ширина | 145 мм |