Піднос у ліжко з мармуровим візерунком Shine буде одним із ваших важливих помічників не лише у ваших презентаціях чаю та кави, але й у всіх ваших частуваннях. Він буде з вами, щоб задовольнити всі ваші потреби в обслуговуванні.
Виробник: O.M.S.
Країна виробник: Туреччина
Тип: Піднос у ліжко
Форма: Прямокутний
Матеріал: Бамбук
Розміри (ДхШхВ), см: 55 x 32 х 21,5
Розміри упакування (ДхШхВ), см: 56 x 33 х 4,8
Вага, кг: 1,96
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | O.M.S.Collection |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 560 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Бамбук |
| Особенности | С ножками |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип посуды | поднос |