6 894,25 ₴
5 998 ₴
Чудовий еспресо в домашніх умовах
Вам більше не потрібно залишати домашнє тепло заради гарної кави. Ви можете легко приготувати його самі. Ви один із справжніх любителів кави і не можете уявити без нього ранок і навіть цілий день? Reach для кавоварки якості хорошого , що може відповідати продуктивності profgessional машин.
Представляємо вам кавомашину з важелем ECG ESP 20301 White. Це оцінять справжні гурмани, ті, хто не хоче просто натискати кнопку та чекати, що потече. Кавомашина з важелем ESP 20301 призначена для любителів кави, які хочуть брати участь у всьому процесі її приготування та для яких цей процес є справжнім ритуалом.
Кавомашина з потужним важелем
Кавомашина ECG вразить з першого погляду своїм білим дизайном, що ідеально поєднується з хромованими елементами. У передній частині переважають головний поворотний перемикач та необхідні індикатори роботи. Ця модель дійсно виділятиметься на вашій кухонній стійці.
Однак зовнішній вигляд – це ще не все. Під корпусом приладу захований професійний напірний насос із солідним тиском до 20 бар. Так що можете бути впевнені, що кава буде саме такою, якою вам підходить. І вам не обов'язково насолоджуватися цим на самоті. Кавомашина оснащена дуже великим резервуаром для води об'ємом 1,25 літра. Ви легко можете пригостити каву більше відвідувачів.
Ви можете приготувати все, від американо до капучино
Не завжди почуваєшся класичним еспресо. Ви або ваші близькі іноді можете скуштувати ще один кавовий напій. Навіть у цьому випадку кавомашина з важелем ESP 20301 не залишить вас у скрутному становищі. Він також включає парове сопло, що обертається, призначене для збивання молока . Вам ніщо не заважає приготувати капучино чи ваш улюблений латте.
Проте з цією кавоваркою можна впоратися набагато більше. Він має функцію швидкого попереднього заварювання, і ви також знайдете спеціальний простір для підігріву чашок. Контакт із холодними частинами чашки або склянки може негативно вплинути на смак кави. У комплект приладдя також входить фільтр із нержавіючої сталі для капсул ESE (Easy Serving Espresso).
А що ви можете приготувати, не виходячи з дому, крім еспресо? Використовуючи важільну кавомашину ECG ESP 20301 White, ви можете легко приготувати багато кавових делікатесів, таких як американо, капучино, ристретто або латте макіато. Насолоджуйся своєю кавою!
СПОЖИВАНА ПОТУЖНІСТЬ (ВТ)1450
ДОВЖИНА ШНУРА ЖИВЛЕННЯ (СМ)75
ТИСК (БАР)20
ОБСЯГ ВОДИ (Л)1,25
ПАРОВЕ СОПЛО
ПІДІГРІВАЧ ДЛЯ ЧАШОК
ВИКОРИСТАННЯ КАПСУЛ
ВИКОРИСТАННЯ МОЛОТОГО КОФЕ
КОЛІР: білий / НЕРЖАВЕЮЧА СТАЛЬ
МАТЕРІАЛ: ПЛАСТИК / НЕРЖАВЕЮЧА СТАЛЬ
Аксесуари: Фільтр2, мірна ложка
Вага 3 кг
Габарити мм: 115х311х312
Габаоити в упакуванні см: 38,6х38,8х47,6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Чехия |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 1.25 л |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый, Капсулы |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип управления | Механическое |
| Фильтр | постоянный |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Капуччинатор | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 311 мм |
| Глубина | 312 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Давление помпы | 20 |