Соусниця мідна 0,5 л 15х5см (Туреччина) OMS 9240-15-0,5л
Мідна соусниця без кришки ручної роботи від турецького виробника O.M.S. Collection готова не тільки стати окрасою вашої кухні, але й відразу ж після покупки взятися за приготування смачної та здорової їжі. Усередині виріб покритий харчовим оловом.
Виробник: O.M.S.
Дизайн: CLASSIC
Країна виробництва: Туреччина
Матеріал: мідь, латунь, олово
Ручка: латунь
Розмір, см: 15 х 5
Об'єм, л: 0,8
Товщина стінок, мм: 0,8
Товщина дна, мм: 1
Вага, кг: 0,36
Вага з упаковкою, кг: 0,40
Кількість предметів: 1
Тип плити: всі, крім індукції
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Диаметр | 15 см |
| Крышка | Нет |
| Объем | 0.5 л |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Кокотница |
| Дополнительные характеристики | |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Сливной носик | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Тип дна | Однослойное |
| Толщина дна | 1 мм |
| Толщина стенки | 0.8 мм |