Мідна каструля із кришкою ручної роботи від турецького виробника O.M.S. Collection готова не тільки стати окрасою вашої кухні, але й відразу ж після покупки взятися за приготування смачної та здорової їжі. Усередині виріб покритий харчовим оловом, а значить, ви абсолютно не обмежені у рецептах. Якщо для мідного посуду без лудіння не рекомендують рецепти навіть із кислинкою, то така каструлька зварить навіть щавлевий борщ. При чому, вийде це в неї в рази швидше, ніж у звичайної каструлі, оскільки мідь має відмінні теплопровідні властивості.
Інструкція з експлуатації:
не ставити порожні ємності в розігріту духовку чи плиту;
використовувати ємності на слабкому вогні;
мідь є відмінним провідником тепла, тому, якщо підтримувати вогонь при мінімальній температурі, можна досягти бездоганного приготування страв, не ушкоджуючи тонування і споживаючи менше електроенергії;
ручки виготовлені з латуні, тому ми рекомендуємо використовувати прихватки, щоб не обпектися;
не зберігати продукти в ємності, використовуйте їх тільки для приготування та сервірування столу.
Догляд за виробом:
завжди використовуйте дерев'яні та силіконові лопатки. Металеві пристрої можуть пошкодити покриття;
чистити посуд бажано вручну, використовуючи м'яку губку та засоби для миття посуду;
для чищення не використовувати металеві губки, скребки та гострі предмети;
якщо зник полірувальні блиск, для подальшого використання продукт необхідно заново відполірувати;
Щоб очистити зовнішню поверхню міді, використовуйте оцет, соляний розчин, лимон або засоби для чищення міді.
Виробник: O.M.S.
Дизайн: BALL-SHAPED
Країна виробництва: Туреччина
Матеріал: мідь, латунь, олово
Кришка: мідь, олово
Ручки: латунь
Розмір, см: 22 х 10
Об'єм, л: 3,2
Товщина стінок, мм: 0,8
Товщина дна, мм: 1
Вага, кг: 1,72
Вага з упаковкою, кг: 1,89
Кількість предметів, шт: 2
Тип плити: всі, крім індукційної плити
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | O.M.S.Collection |
| Страна производитель | Турция |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Диаметр кастрюли | 22 см |
| Крышка | медь |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Материал | Медь |
| Мерная шкала | Нет |
| Ручка | Латунь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Однослойное |
| Тип плиты | Газовая, Индукционная, Электрическая, Стеклокерамическая |
| Толщина стенок посуды | 0.8 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Да |
| Диаметр под крышку | 20 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Способ крепления ручек | Клепочное соединение |
| Толщина дна | 1 мм |