


919,62 ₴
800,07 ₴
Здорова форма для випічки з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. У ньому можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, піцу, випічку, овочі тощо. Завдяки сучасним матеріалам форма OMS 3411-26 швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин у готовій страві. Їжа не пристає до дна виробу, тому його легко доглядати.
Діаметр: 26 см;
Висота стін: 7.5 см;
Об'єм: 3.4 літра.
Товщина стінок: 4 мм;
Колір: коричнева
Підходить для всіх типів плит, за винятком індукційних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | O.M.S.Collection |
| Страна производитель | Турция |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Высота стенок | 75 мм |
| Диаметр | 260 мм |
| Общий объем формы | 3400 мл |
| Цвет | Коричневый |
| Конструкция формы | Цельная |
| Материал | Алюминий |
| Назначение формы | Для мяса, Для птицы, Для рыбы, Для пирога |
| Состояние | Новое |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Тип формы | Круглая |
| Толщина материала | 4 мм |