За допомогою тостера Silver Crest STC 850 D2 green ви можете швидко приготувати хрусткі тости та гарячі круасани. Тостер призначений для приготування двох тостів одночасно. Велика висота дід’єму тостів розроблена для безпечного видалення з тостерниці, функція переривання робить ще більш зручним приготування смачних тостів. Функція автоматичного центрування запобігає горінню тостів і робить тост рівномірним. Функція розморожування, підігріву допоможе перетворити вчорашню булочку в свіжу, м'яку та теплу здобу.
З подужністю 850 Вт тостер може швидко виконувати свої ключові завдання. Наявність термостата дозволяє вибрати один із 7-температурних режимів, враховуючи індивідуальні потреби кожної родини, а автоматичне центрування гарантує рівномірну піджарку.
Потужність 850 Вт;
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь та високоякісний екопластик без запаху.
Два відділення для тостів.
7 рівнів температури;
Автоматичне відключення;
Плавний регулятор;
Можливість вибору ступеня піджарки;
Функція автоматичного центрування тостів;
Функція розморожування, підігріву допоможе перетворити вчорашню булочку в свіжу, м'яку та теплу здобу.
Кнопка зупинки, щоб зупинити процес.
Захист від перегріву;
Ізольований корпус;
Знімний лоток для крихт;
Відсік для зберігання провода живлення.
Нековзкі ніжки;
Колір синій;
Електричне живлення 220-240В.
Розмір: 29x19x17 см.
Розмір упакування: 33x22x21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Источник питания | Электричество |
| Цвет корпуса | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическое центрирование тостов | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |