За допомогою тостера Silver Crest STC 850 C1 pink ви можете швидко приготувати хрусткі тости та гарячі круасани. Тостер призначений для приготування двох тостів одночасно. Велика висота дід’єму тостів розроблена для безпечного видалення з тостерниці, функція переривання робить ще більш зручним приготування смачних тостів. Функція автоматичного центрування запобігає горінню тостів і робить тост рівномірним.
З подужністю 850 Вт тостер може швидко виконувати свої ключові завдання. Наявність термостата дозволяє вибрати один із 7-температурних режимів, враховуючи індивідуальні потреби кожної родини, а автоматичне центрування гарантує рівномірну піджарку.
Потужність 850 Вт;
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь та високоякісний екопластик без запаху.
Два відділення для тостів.
7 рівнів температури;
Автоматичне відключення;
Плавний регулятор;
Можливість вибору ступеня піджарки;
Функція автоматичного центрування тостів;
Функція нагрівання;
Кнопка зупинки, щоб зупинити процес.
Захист від перегріву;
Ізольований корпус;
Знімний лоток для крихт;
Відсік для зберігання провода живлення.
Нековзкі ніжки;
Колір розовий;
Електричне живлення 220-240В.
Розмір: 29x19x17 см.
Розмір упакування: 33x22x21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Источник питания | Электричество |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическое центрирование тостов | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Поддон для крошек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |