Повітряна завіса AD 7714 потужністю 2200 Вт ефективно вирішує проблему внутрішнього охолодження через часте відчинення дверей, що особливо використовується в магазинах, громадських будівлях, місцях громадського харчування та установах. Завдяки підігріву повітря, що надходить зовні, прямо біля входу знижуються витрати на обігрів салону. Повітряна завіса AD 7714 дозволяє встановлювати дні тижня та години роботи. У приладі передбачено функцію виявлення відкритого вікна (при зниженні температури в приміщенні на 10С прилад автоматично відключить опалення). Виріб має функцію автоматичного контролю температури, пристрій буде вмикатися та вимикатися для підтримки заданої температури у приміщенні. Дистанційне керування.
Два рівні нагріву 1000Вт, 2000Вт
Таймер дозволяє вибирати дні тижня та години роботи пристрою.
Годинник
Дистанційне керування
Автоматичний контроль температури у приміщенні
Діапазон температур 7-38°C
Функція виявлення відкритого вікна
Керамічний нагрівальний елемент
Пристрій можна закріпити на стіні
Потужність: 2000 Вт
Максимальна потужність: 2200 Вт
Рівень шуму: 53,1 дБ на відстані 100 см
Захист від перегріву
Вага пристрою: 2,2 кг
Вага в упакуванні: 2,95 кг
Розміри: 535x218x130 мм
Габарити в упакуванні: 570 х 260 х 170 мм
EAN: 5902934831727
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настольный, Настенный |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор температуры | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 218 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Особенности | Встроенный вентилятор, Пульт дистанционного управления, Таймер, Терморегулятор |
| Тип источника энергии | Электрический |