2 033,90 ₴
1 769,49 ₴
Двостороння сковорода-гриль розміром 36 х 26 х 9 см, виробництва заводу OMS Туреччина м.Стамбул, виготовлена з литого алюмінію з нанесенням багатошарового протипригарного гранітно-мармурового покриття сірого кольору.
Екологічно чисте антипригарне покриття на водній основі, не містить важких металів, не вступає у взаємодію з готуються продуктами, абсолютно безпечно для людини і навколишнього середовища.
Завдяки антипригарному покриттю страви можна готувати без великої кількості масла. Тришарове покриття забезпечує захист від пригорання навіть самих (вибагливих) продуктів.
Корпус з потовщеними стінками і дном стійкий до перепадів температур при тривалому використанні. Покриття посилено частинками забезпечують високу стійкість до подряпин і стирання, навіть при ультра інтенсивному використанні.
Зовнішнє жаростойкое покриття витримує високі температури, не втрачає колір, легко відчищається від будь-яких забруднень. Підходить для готування на газових, електричних, склокерамічних плитах. Захищене дно жароміцним покриттям - гарантія збереження поверхні склокерамічних плит від пошкодження.
Ергономічні ручки не нагріваються, не ковзають в руці, надають вишуканість зовнішнього вигляду виробу.
Можливе застосування металевих предметів для перевертання їжі.
Артикул: 3215 (чорний)
Виробник: O.M.S.
Варіант: чорний
Країна виробництва: Туреччина
Тип а / п покриття: Граніт (Granite)
Матеріал: алюміній, бакеліт, А / П покриття, силікон, магніти
Ручки: бакеліт
Товщина стінок, мм: 4
Розмір, см: 36 х 26 х 9
Вага, кг: 2,41
Розміри упаковки: 47,5 х 36,5 х 9,5 см
Тип плит: всі, крім індукційних
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OMS |
| Страна производитель | Турция |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Гранит |
| Длина посуды | 36 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина посуды | 26 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2.05 кг |
| Цвет | Черный |
| Толщина дна | 2.5 мм |