Кавоварка капельна Adler AD 4407 Overflow 0,7 л.
Потужна крапельна кавоварка потужністю 550 Вт. Скляний глечик з ергономічною ручкою дозволяє одночасно варити 0,7 л кави. Нагрівальна пластина підтримує температуру, завдяки чому кава довше зберігає свій аромат. Кавоварка також обладнана ємністю для води з індикатором рівня води, що дозволяє приготувати саме ту кількість напою, яку очікує користувач. Для більшої зручності кавоварка має захист від крапель, а для підвищення безпеки використання - захист від перегріву. Додатковою перевагою є можливість зняття фільтра з обертової ємності для швидкого очищення. Крапельна кавоварка AD 4407 проста у використанні, функціональна і легко чиститься. Кофемашина сумісна з картриджами паперових фільтрів №2.
Характеристика кавоварки капельної Adler AD 4407:
Скляний глечик з ергономічною ручкою
Ємність для води з індикатором рівня води
Знімний фільтр
Ротаційний фільтр-контейнер
Захист від крапель
Нагрівальна пластина, що підтримує температуру кави
Захист від перегріву
Ємність: 0,7 л
Потужність: 550 Вт
Маса кг 1,328
Вага в упакуванні упаковки кг 1,56
EAN: 5902934830454
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 0.7 л |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Плита автоподогрева | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.33 кг |