Функціональна соковижималка Adler AD 4125 1000 Вт із сучасної серії з унікальним дизайном. Це допомагає вам дбати про здоров’я користувачів, дозволяючи готувати фруктові та овочеві соки. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр з нержавіючої сталі, який затримує тверді речовини. Таким чином, у глечик потрапляє лише сік з найбільшою кількістю вітамінів. М'якоть і решта насіння відокремлюють у другу ємність. Завдяки запобіжнику неможливо відкрити неправильно зібраний пристрій. Соковижималка AD 4125 дозволяє швидко готувати велику кількість соку завдяки високій потужності двигуна та 1,5 -літровому глечику. Для додаткової зручності компоненти соковижималки можна мити в посудомийній машині.
Номінальна потужність: 800 Вт
Максимальна потужність: 1000 Вт
Потужність обертання: 17000P / M ~ 20000 об / хв
Виготовлений з нержавіючої сталі найвищої якості
Надзвичайно широкий отвір (75 мм) для всіх фруктів та овочів
Миттєво видавлює цілі яблука, моркву та інші фрукти
30% додаткового соку та вітамінів
Тонкий фільтр з нержавіючої сталі для оксамитових соків
Відтік соку з подвійною системою
Контейнер для соку в комплекті (1,5 л)
Контейнер для целюлози великої місткості (2,5 л)
Двигун високої потужності
3-ступінчастий вимикач
Додаткове блокування проти запуску неправильно встановленого пристрою
Стабільна нековзка основа - присоска
Швидке і просте миття - можна мити в посудомийній машині
Висока міцність
Розміри агрегату; ширина x глибина x висота 38 x 26 x 43
Вага кг 4,22
Вага в упакуванні кг 5,82
EAN: 5902934831307
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2.5 л |
| Объем резервуара для сока | 1.5 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.22 кг |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Толкатель | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Защита от случайного включения | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |