Знищувач документів та дисків Camry CR 1033 з кошиком на 7 л - невеликий пристрій, який можна зручно розмістити не тільки під столом, а й на полиці або навіть на столі. Компактний розмір робить його ідеальним для домашніх умов і невеликих офісів. Він також знайде застосування в будь-якій компанії, де іноді відбувається подрібнення документів.
Розмір різання 7 мм
Максимум 5 аркушів за раз
Зворотня функція
Автоматична функція
Знищує компакт-диски та кредитні картки
Рівень шуму 72 дБ
Габарити агрегату; ширина x глибина x висота 32,5 х 14 х 28
Маса кг 1,491
Вага в упакуванні кг 2,00
EAN: 5908256839106
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | Уничтожение CD-дисков, Уничтожение пластиковых карточек |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 325 мм |
| Длина | 140 мм |
| Объем | 7 л |
| Ширина | 280 мм |