Галогений обігрівач Mesko MS 7710 потужністю 800 Вт - невеликий, але дуже ефективний пристрій, завдяки якому ви швидко підвищите температуру в приміщенні. В обігрівачі є дві галогенні лампи (по 400 Вт кожна), які можуть працювати одночасно, крім того, ви також можете вирішити включити тільки одну з них, якщо вам не потрібно нагрівати на максимальній потужності. Кварцовий обігрівач Mesko має систему, що відключає електроживлення в разі перекидання пристрою. Крім того, завдяки зручній ручці і розміром її легко переміщати між кімнатами.
2 рівня потужності нагріву: 400/800 Вт
Дві ефективні кварцові лампи
Можливість роботи з однією або двома лампами
Anti-tipping - автоматичне відключення електроживлення
Зручна ручка для перенесення
Розміри продукту: 23,5 x 15,5 x 35,0 см.
Габарити упакування: 9 х 26 х 37 см.
Маса кг: 0,72
Вага кг: 1,03
EAN: 5908256839854
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.72 кг |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 155 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 800 Вт |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |