Електричний гриль Mesko MS 3050 з максимальною потужністю 2500 Вт дозволяє готувати широкий спектр гарячих страв - від підсмажених гамбургерів, стейків, свинини, курки і іншого м'яса до овочів і сиру на грилі. Нагрівальні пластини захищені тефлоновим покриттям, завдяки якому посуд не пригорає, а подальше миття займає буквально мить. Крім того, покриття дозволяє готувати на грилі без додавання жиру, що робить їжу більш корисною для здоров'я. Гриль має велику поверхню для гриля, достатню для одночасного приготування їжі для сім'ї або компанії друзів.
Функція розкривання гриля на 180 градусів
Площа гриля в розкладеному вигляді 1288 см2
Велика робоча площею 28 * 23см
Контроль температури
Антипригарна пластина для гриля
Індикатори
Знімний піддон для збору крапель
Ручка Cool-Touch
Шпатель в комплекті
Номінальна потужність 1800 Вт
Максимальна потужність 2500 Вт
Вага кг 2,94
Вага в упакуванні кг 3,10
Габарити см; ширина x глибина x висота 32,2 х 35,2 х 14,2
EAN: 5902934839310
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 2.94 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 230 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 280 мм |