Вафельниця Gerlach GL 3048 XL 2000 Вт
Елегантна вафельница високої потужності 2000 Вт з контролем температури. Ідеально підходить для приготування вафель. Вона пече одночасно 2 вафлі. Gerlach GL 3048 XL обладненна нагрівальними пластинами, покритими антипригарним покриттям, що спрощує очищення. Висока потужність пристрою гарантує швидке нагрівання. Ви шукаєте пристрій, який дозволить вам приготувати ідеально хрусткі вафлі всього за кілька хвилин? Вафельница Gerlach 3048 напевно задовольнить запити навіть самого великого любителя солодкого!
• Антипригарне покриття нагрівальних пластин
• Глибокі пластини
• Плавний регулятор температури
• Ручка Cool-Touch.
• 2 контрольні лампи: потужність і готовність до роботи
• Міцні гумові ніжки.
• Висувний шнур живлення.
• Розмір вафель 2 x (8,5 x 14,5 см)
• Розміри пристрою 19,5 см x 14,0 см x 27,0 см.
• Номінальна потужність 1400 Вт
• Максимальна потужність 2000 Вт
• Вага кг 1,95
• Вага в упакуванні кг 2,75
• Габарити агрегату; ширина x глибина x висота см: 22,5 х 15 х 30,5
EAN: 5903887801348
EAN: 5902934837156
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gerlach |
| Страна производитель | Польша |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество выпеченных изделий | 2 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип прибора | Вафельница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.95 кг |
| Высота | 140 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |