М'ясорубка LIBERTON LMG-18T Black - компактна модель, для якої знайдеться місце на будь-якій робочій поверхні та в будь-якій кухонній шафі. Не зважаючи на малі розміри, вона легко справляється з великими обсягами роботи внаслідок застосування потужного двигуна і ножа з особливо твердого сплаву.
Багатофункціональність. У комплект постачання входять сітчасті диски для створення трьох видів фаршу, також спеціальні насадки для витискання соку з томатів.
Функція реверсу. Користувач може легко видалити намотані на шнек жили або які прилипли шматки м'яса, змінивши напрямок обертання мотора.
Надійність і безпека. Прогумовані ніжки запобігають випадкове падіння приладу, а ще входить в комплект постачання штовхач, який захищає людину від травм при завантаженні великих шматків м'яса.
Характеристика м'ясорубки LIBERTON LMG-18T Black :
Max потужність (при заклинювання), Вт 1800;
Продуктивність, кг / хв: 1.2;
Реверс;
Аксесуари в комплекті: 7 шт;
Диски для фаршу: 3 формувальних диска для подрібнення та рубки з нерж стали (3mm / 5mm / 7mm);
Насадка «кеббе»;
Насадка для ковбасок;
Соковижималка для томатів;
Лоток: металевий;
Шнек: металевий;
Штовхач;
Захист мотора від перегріву;
Колір: чорний + хром;
Розмір см: 28х18,5х23
Розміри упаковки, см: 30,5х25х25,5
Вага нетто, кг: 3,55
Вага брутто, кг: 3,9
Живлення: 220-240В, 50 / 60Гц.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Мощность при заблокированном двигателе | 1800 Вт |
| Производительность мясорубки | 1.2 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.55 кг |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |