Тепловентилятор з ефективним керамічним нагрівачем, ЖК-дисплеєм і пультом дистанційного керування. У пристрої є таймер, що дозволяє встановити час роботи від 1 до 8 годин. На РК-дисплеї відображається вибрана температура в діапазоні 10-35 ° C, активація певних функцій. Тепловентилятор нагрівається потужністю 1000 Вт або 2000 Вт, має функцію горизонтальних коливань в діапазоні 45 °, запобіжний вимикач, автоматично відключає живлення в разі перекидання пристрою, захист від перегріву і ручку для зручного використання, перенесення. Пристрій має пульт дистанційного керування.
ЖК дисплей
Дистанційне керування
Таймер 1-8 годин
Контроль температури 10-35 ° C
Горизонтальне коливання 45 °
Керамічний обігрівач
Два рівня потужності 1000 Вт, Потужність 2000 Вт
Захист від перегріву
Автоматичне безпечне відключення
Ручка для перенесення
пиловий фільтр
Функція охолодження нагрівача протягом 30 секунд
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Потужність 2000 Вт
Рівень шуму <50 дБ
Маса кг 2,2
Вага в упакуванні кг 2,85
Габарити; ширина x глибина x висота 21 х 16,5 х 44,5
EAN: 5902934837156
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикатор температуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 41 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |