Гриль відкривається на 180 градусів. Обидві плити нагріваються рівномірно. Тому можливе приготування в горизонтальних положеннях, при цьому, збільшується робоча поверхня в два рази.
Електричний гриль від O.M.S. дозволяє готувати: м’ясо, рибу, морепродукти, фрукти, тости, овочі, шаурму, піцу, омлети, вафлі, фрукти. Подібне обладнання не тільки урізноманітнює меню, але і дозволить зберігати корисні властивості продуктів. Це обумовлено мінімальною кількістю жиру, необхідного для приготування.
Напруга 220-240 v 50-60 Hz 2000 w, кількістьть температурних режимів - 5, знімний лоток для стікання жиру, знімні пластини.
Виробник: O.M.S.
Країна виробництва: Туреччина
Колір: чорний
Потужність 2000 Вт
Кількість темпер. режимів: 5
Матеріал: алюміній, А / П покриття, бакеліт, нерж. сталь
Замок відкриття
Вага, кг: 4,15
Вага з упаковкою, кг: 4,55
Розмір упаковки: 35,5 X 38 X 16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | O.M.S.Collection |
| Страна производитель | Турция |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Съемные нагреваемые пластины | Да |
| Кнопка блокировки | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Регулируемая высота гриля | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 4.15 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 230 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 300 мм |