Створюйте найсмачніші страви з кухонним тістомісом Gerlach GL 4219 завдяки планетарній системі перемішування. Перемішуйте, взбивайте вибираючи одну з 6 швидкостей для досягнення найкращих результатів. Gerlach GL 4219 має захист від бризг, та має вікно для відслідковування процесу та додавання інгридієнтів.
Планітарне перемішвання
6 скоростей
Наклонна робоча частина
Ручка регулювання швидкості з підсвіткою
Велика чаша з нержавіючої сталі на 5 л
Кришка з захистом від бризг
3 робочі органи:
• Крюк для заміса тіста
• Вінчик для замішування.
• Венчик для взбивання яєць;
Пластиковий шпатель
Ніжки-присоски
Потужність 1000 Вт
Максимальна потужність 1800 Вт
Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Маса кг 4,63
Маса в упакуванні кг 5,60
Габарити; ширина x глубина x висота 41 х 26,5 х 35
Габарити в упакуванні ШхГхВ 41 х 25 х 32,3
EAN: 5902934839747
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerlach |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Комплектация | |
| Насадка для замеса теста | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Голова тестомеса | Подъемная |
| Длина | 225 |
| Количество емкостей | 1 |
| Количество скоростей работы | 6 |
| Материал | Пластик |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | пластик, нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 1800 |
| Объем чаши | 5 |
| Объём дежи | 5 л |
| Тип насадки оборудования | Биттер, Венчик, Крюк |