Сендвічница Liberton LSM-7511 - самий звичайний прилад з не звичайними можливостями. Звичайнісінький, тому що готує продукти добре і смачно, а незвичайний, тому що може готувати ці продукти де завгодно.
Бутербродниці найчастіше використовують для приготування гарячих бутербродів або сендвічів. Але існує маса смачних і корисних страв, які також можна на ній приготувати. Сендвічниця досить компактна, а це значить, що її буде не тільки зручно зберігати на кухні, але і носити (наприклад, взяти на дачу або в офіс).
Корпус: бакаліт;
Ребриста робоча частина:
Пластини з антипригарним покриттям;
Індикатор роботи;
Індикатор лампи підключений до мережі;
Довжина шнура см;
Можна зберігати у вертикальному положенні;
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц;
Потужність: 750 Вт;
Розмір робочої поверхні: 21,6х12,0см
Габарити В/Ш/Г: 23,6х8,6х21,2 см;
Габарити в упакуванні В/Ш/Г: 24,6х9,4х22,2 см;
Вага: 0,9 кг.
Вага в упакуванні: 1,3 кг.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество выпеченных изделий | 1 |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип прибора | Бутербродница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 86 мм |
| Глубина | 212 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Система блокировки ручек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |