5 186,50 ₴
4 512,26 ₴
Складання здорової дієти з мінімальною кількістю жиру. Регульована температура 30–200 ° C. 8 попередньо встановлених програм. Об'єм фритюрниці 7 л.
• Здоровий спосіб життя - смаження, випікання, випікання та смаження гарячого повітря з мінімальним вмістом жиру
• Під час запікання жир легко відділяється від їжі, що призводить до здорової та смачної їжі
• Фритюрниця дозволяє готувати овочі, м’ясо, а також популярну картоплю фрі або десерти
• Висока ефективність приготування їжі
• VORTEX 720 ° - запатентована технологія високошвидкісного циркуляційного гарячого вихрового нагріву
• Програма сушіння з таймером до 24 годин
• Обсяг смаження 7 літрів
• Велика внутрішня кошик на 6 л
• Велика світлодіодна панель управління з 6 сенсорними кнопками управління
• 8 попередньо встановлених програм
• Регульована температура 30–200 ° C - підходить для різних рецептів
• Регульований час до 60 хвилин.
• Після видалення внутрішньої сковороди внутрішній резервуар для солоду можна використовувати окремо
• Сковорода з антипригарним покриттям
• Простота обслуговування та чищення
• Захисний кожух і теплоізольована ручка для безпечної експлуатації
• Теплоізольована кришка та ручка для безпечної експлуатації
• Ніжки проти ковзання
• Розмір виробу (ШхВхГ): 34 × 31 × 40,5 см.
• Розмір в упакуванні (ШхВхГ): 37,5 × 42 × 47,8 см.
• Вага виробу: 5,43 кг
• Вага в упакуванні: 7,53 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Съемная чаша | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Контейнер для хранения масла | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 40.5 мм |
| Ширина | 310 мм |