


500 ₴
Нагрівальна плита Esperanza EKH003W з термозахистом. Завдяки п’ятирівневому регулятору температури ви можете вибрати температуру приготування, яку хочете. Плита електрична Esperanza EKH003W дуже підходить для місць без газу, таких як дачні будиночки. Коли ми раптом зрозуміємо, що на кухні дуже мало поточних пальників через ситуацію, яка щойно сталася, її корисність також буде оцінена. Якщо цей тип обладнання потрібен лише тимчасово, наприклад, при оренді квартири, то плита електрична буде чудовим поиічником.
Напруга 220-230 вольт, 50-60 Гц
Потужність 1000 Вт
Діаметр нагрівальної поверхні 15,5 см
Розмір приладу: 21 х 21 х 6 см
5 рівнів потужністі
Теплозахист
Вимикач
Виготовлений з термостійкого матеріалу
Антипригарне покриття - Дуже легко миється
Довжина шнура живлення: близько 0,75 метра
Розмір упакування ШхВхГ: 240 х 75 х 265 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |