Сучасні технології все більше визначають їх присутність у нашому повсякденному житті - ми хотіли б, щоб вони з'являлися у ваших будинках разом із продуктами була Сушарка LIBERTON LFD-5523P.
СУШКА ДЛЯ ОВОЧІВ, ПЛОДІВ І ГРИБІВ.
На жаль, сезон для фруктів, овочів та грибів досить короткий. Тим часом кожен з нас хотів би насолодитися смаком літа, також у довгих, зимових вечорах. Сушіння є найефективнішим способом зберігання вашої продукції. Завдяки радикальному зниженню вмісту води, ми збільшуємо їхню довговічність, що дозволяє насолоджуватися здоровими фруктами, овочами та грибами протягом року.
ОДИНОМУ ПРИСТРОЮ - ДЕЯКІ ФУНКЦІЇ.
Сушарка LIBERTON LFD-5523P призначена для сушіння різних харчові продукти, включаючи: гриби, фрукти та овочі, трави, спеції, м'ясо, рибу та навіть рослини.
УМОВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ.
Висока якість використовуваних компонентів гарантує легкість монтажу та демонтажу. Проста робота з інтуїтивно зрозумілою іконографією полегшує використання повної функціональності сушарки. Прозора кришка та сита дозволяють регулярно стежити за продуктами. Сушарка LIBERTON характеризується великими ситами і високим загальним об'ємом 21 літрів.
Бездоганний дизайн.
Сучасне кухонне обладнання не тільки функціональне, але також має естетичний зовнішній вигляд. Дизайн є унікальним та сучасним, і вони ідеально поєднуються з екосистемою кухні та стане невід'ємним елементом.
Характеристика сушарки для овочів та фруктів LIBERTON LFD-5523P:
Потужність: 520 Вт;
Діапазон температури: 35-70 градусів;
7 сит в комплекті;
піддон для пастили – 2 шт.
Розмір сита см;
Висота сита 5 см;
Місткість 21 л;
Термостат;
Живлення: 220-240 В - 50/60 Гц;
Розміри Д / Ш / В: - 33,5 х 32 х 31 см;
Розміри упаковки Д / Ш / В: - 34 х 34 х 32,5 см;
Вага 3,2 кг;
Вага в упакуванні 3,8 кг
Гарантія 1 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Вид секций | сетка |
| Высота секций | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество секций | 7 |
| Объем | 21 л |
| Потребляемая мощность | 520 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 335 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Нет |
| Термостат | Да |